Kuvatavaid arvustusi pole

Fully Charged Mascara Powered by Magnetic Technology

27,50 

2 laos

Viige oma ripsmed uutesse kõrgustesse PÜR-i enimmüüdud täislaetud ripsmetuššiga – see töötab magnettehnoloogia abil, mis toimib nagu magnet, meelitades negatiivselt laetud ripsmed positiivselt laetud koostisele, nii et iga löök katab ripsmed tihendades, andes volüümi ja eraldades kõigile. päeva etendus.

Mida see teeb:

• Ripsmeid armastav ripsmetušši valem aitab võidelda ripsmete enneaegse väljalangemise vastu, et saada tihedamad ja pikema välimusega ripsmed

• Annab ripsmeid hooldavaid koostisaineid, mis lisavad läiget ja toidavad, aidates ripsmetel kerkida ja kooluda ning näida elastsemad

• 98% koheselt võimendatud ripsmed*

• 93% ütles, et ripsmed säilitasid oma koolud hästi*

• 90% ei esinenud ketendust* –

• 93% ei kogenud määrimist* –

• 100% ütles, et ripsmetušši oli lihtne eemaldada*

*Tuginedes majasisesele tajuuuringule

Transformatiivsed koostisosad:

Võimas biotiini ja peptiidide segu | Aidake võidelda juuksefolliikulite vananemisprotsessiga, parandades ripsmeid, et vältida enneaegset väljalangemist Karnaubavaha | Eraldab ja sätib iga ripsme kogu päeva pikkuseks, volüümiks ja koolutamiseks

Vitamiin B5, tuntud ka kui pantenool | Toidab ripsmeid, andes neile rohkem paindlikkust, et aidata säilitada pikema välimusega ripsmeid

Omadused
Kasutamine
Kasulikkus
Koostis

Omadused

Selle vanust trotsiva Fully Charged ripsmetuššiga, mis töötab uuenduslikul magnettehnoloogial, tõmbab vastandid ligi positiivselt laetud ripsmetušši koostise poole, katab iga üksiku ripsme iga kasutuskorraga, jättes teie ripsmed paksuks, volüümiliseks ja eraldatuks. teie ripsmed äärmise pikkusega. Rääkige valjult ühe lihtsa võbelega. Vanust trotsiv ripsmetušši koostis sisaldab revolutsioonilist positiivselt laetud maatriksit, mis tõmbab iga üksiku ripsme külge, et tugevdada, tihendada, volüümi anda ja eraldada kogu päevaks. Ripsmeid armastav ripsmetušši valem aitab võidelda ripsmete enneaegse väljalangemisega, et saada tihedamad ja pikema välimusega ripsmed. Sulle meeldivad ripsmeid hooldavad koostisosad, mis lisavad läiget ja toidavad, aidates ripsmetel hoida kerkivat ja koolduda ning tunduda elastsemad.

Kasutamine

Alustuseks asetage ripsmetušš ripsmete juure, seejärel hoidke seda paar sekundit, et see hanguks. Liigutage võlukeppi edasi-tagasi liigutustega ja korrake ehitamist. Kasutage varda vertikaalselt, et kanda alumisele ripsmepiirile.

Kasulikkus

PÜR tooted on 100% julmusevabad ja me ei testi loomade peal. Jänkud on meie sõbrad, mitte modellid.

Kuigi FDA on heaks kiitnud parabeenide kasutamise tõhusa säilitusainesüsteemina, tegime teie meele rahulikuks ja koostasime selle toote parabeenevaba.

Mõistame, et vegantoitumine on elustiili valik, mistõttu valmistame tooteid, mis ei sisalda loomseid saadusi, et need sobiksid teie elustiiliga.

Neile, kellel on tõsine gluteenitundlikkus või herpetiformne dermatiit, võite olla kindlad, et see toode on gluteenivaba.

Koostis

Võimas biotiini ja peptiidide segu | Aidake võidelda juuksefolliikulite vananemisprotsessiga, parandades ripsmeid, et vältida enneaegset väljalangemist.

Karnaubavaha | Eraldab ja sätib iga ripsme kogu päeva pikkuseks, volüümiks ja koolutamiseks.

Vitamiin B5, tuntud ka kui pantenool | Toidab ripsmeid, andes neile rohkem paindlikkust, et aidata säilitada pikema välimusega ripsmeid.
Aqua/Water/Eau, akrülaadid/dimetüülaminoetülemetakrülaat kopolümeer, akrüütid/etüülheksüülkrülaadi kopolümeer, alkohol, glütseeriaaltaraadi SE, palmitiinhape, isoheksadekaan, nüloon-12, steaarhapet, steariinhapet, preemeen, polkobuteen (Carnauba) vaha, polühüdroksütearhape, glütseriin, biotinoüül-tripeptiid-1, panthenool, eufhorbia cerifera (kandelilla) vaha, fenoksüetanool, nadiumhüdroksiid, hüdroksüetüülcelluloos, disoksülüül, kaprye, sodium, soodoliga, soodoroom, soodoroom, soodoroom, soodoploom, soodoroom, soodok, soodok, soodok, sool-imlülüül, sool-imlülüül.