Kuvatavaid arvustusi pole

5pc brush set silver

59,00 

4 laos

Selle luksusliku PÜR x CARE 5-osalise hoidjaga Cruelty Free pintslikomplektiga saate lõputu meigipildi – iga tihedalt pakitud meigipintsel koosneb lainelistest ja sirgetest sünteetilistest kiududest, mis tagab kontrollitavama pealekandmise ja väiksema väljalangemise.

Komplekt sisaldab:
Põsepunapintsel, puudripintsel, lauvärvi aluspintsel, lauvärvi segamispintsel ja lauvärvi kortsupintsel

Mida see teeb:
Professionaalne kvaliteet, aitab luua veatut välimust, kerge, tihedalt pakitud, sünteetilistest kiududest, vegan ja kontrollitud rakendus

*PÜR x CARE kollektsioonitoote ostmisest saadav tulu annab 100 000 dollari suuruse annetuse CARE-le, mis aitab võita vaesust kogu maailmas. Liituge meiega selles võitluses.

Omadused
Kasutamine
Arvustus

Omadused

Täiustage lõputu meik selle ülikingitava üliluksusliku PÜR x CARE 5-osalise Cruelty Free pintslikomplektiga koos hoidikuga. Iga tihedalt pakitud meigipintsel koosneb lainelistest ja sirgetest sünteetilistest kiududest, mis tagab kontrollitavama pealekandmise ja väiksema väljalangemise. Kui olete meigiekspert või algaja, on selles pintslikomplektis kõik, mida vajate täieliku meigi välimuse jaoks. Professionaalse kvaliteediga meigipintslite komplekt sisaldab põsepunapintslit, puudripintslit, lauvärvi aluspintslit, lauvärvide segamispintslit ja lauvärvi kortsupintslit. Lisaks on 5-osaline kollektsioon meie tunnuspintslihoidjas, stiilses ja minimalistlikus versioonis, mis sobib suurepäraselt reisimiseks või ladustamiseks.

Kasutamine

Põsepunapintsel: pühkige PÜR Skin Perfecting Powder Põsepuna (ei ole kaasas) üle põskede ja segage nägu ülespoole. Puudripintsel: kandke peale PÜR Loose Setting Powder (ei kuulu komplekti), pühkides pintsliga õrnalt üle näo. Lauvärvi aluspintsel: täpseks pealekandmiseks kandke oma lemmik PÜR lauvärvi alustoon kihina silmalaule. Lauvärvi segamispintsel: Pühkige oma lemmik PÜR-i lauvärvi üleminekutooni oma silmale, et saada pehme ja hajutatud välimus. Lauvärvi kortsupintsel: kasutage seda kitsenevat lauvärvipintslit, et kanda oma kortsule üksikasjalik lauvärvi viimistlus.

Arvustused

Ülevaateid veel pole

Ole esimene, kes hindab toodet “5pc brush set silver”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga