Jecika
Jecika
Omanik kinnitatudOmanik kinnitatud
5/5

Pole varem nii head seerumit kasutanud 😉

3 kuud tagasi

Ceretin Boost Age Defying Retinol Serum

57,50 

1 laos

Retinooli ja teiste nahahoolduskomponentidega rikastatud seerum annab sinu nahale kiire turgutuse ja pidurdab vananemist nähtavalt. Uus ja täiustatud valem, milles on 4 korda rohkem meie patendeeritud nahahoolduskomponenti Ceretin Complex!

Toote kaal: 30 ml

Omadused
Kasutamine
Kasulikkus
Koostis

Omadused

Andke oma nahale vanust trotsivaid eeliseid! See tõhus retinooliseerum, mis on ümber kujundatud nii, et see sisaldaks suuremat kontsentratsiooni meie patenteeritud Ceretin Complexi segu (praegu 2%), aitab silmnähtavalt nahka pinguldada, niisutada ja pinguldab. Rikastatud barjääri toetava niatsiinamiidi ja võimsa merebiootikaga, mis kasutavad ookeani jõudu, ühtlustab see ülimalt niisutav retinooliseerum nahatooni ja tekstuuri. See sügavniisutav ja pinguldav valem pakub mikrosfääride plahvatust, mis aitab hoida koostisaineid nende kõige puhtamal kujul kuni pealekandmisel vabanemiseni.

Mida see teeb?

4 korda rohkem Ceretin Complexi!
Niisutav, üliniisutav ja kiiresti imenduv valem.
Aitab enneaegse vananemise märke.
Aitab vähendada peente joonte ja kortsude teket.
Soodustab naha kindlamat välimust.
Helendavad omadused aitavad anda särava välimusega jume.
Peamised koostisosad:

Ceretini kompleks (2%) | Retinooli, piimhappe, sheavõi ja keramiidi kapseldatud segu, mis aitab õrnalt parandada nahatooni ja tekstuuri, parandades samal ajal peente joonte ja kortsude väljanägemist.

Niatsiinamiid (2%) | Aitab ühtlustada nahatooni ja -tekstuuri väljanägemist, kõrvaldades samal ajal peened jooned ja kortsud.

Merebiootika | Aidake tugevdada naha välimust ja vähendada peente joonte ja kortsude väljanägemist.

Kasutamine

Kandke üks kuni kaks pumpa värskelt puhastatud nahale hommikul või õhtul. AM-i kasutamisel järgige SPF-i.

 

 

 

 

Kasulikkus

 

PÜR tooted on 100% julmusevabad ja me ei testi loomade peal. Jänkud on meie sõbrad, mitte modellid.

 

Kuigi FDA on heaks kiitnud parabeenide kasutamise tõhusa säilitusainesüsteemina, tegime teie meele rahulikuks ja koostasime selle toote parabeenevaba.

 

Mõistame, et vegantoitumine on elustiili valik, mistõttu valmistame tooteid, mis ei sisalda loomseid saadusi, et need sobiksid teie elustiiliga.

 

Neile, kellel on tõsine gluteenitundlikkus või herpetiformne dermatiit, võite olla kindlad, et see toode on gluteenivaba.

Koostis

KOOSTISOSAD/KOOSTISOSAD: VESI/VESI/EAU, KAPRÜÜLI/KAPRIKU TRIGLÜTSERIID, PROPAANEDIOOL, GLÜTSERIIN, NIATSIINAMIID, LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) SEEMNEÕLI, PENTÜLEENGLÜKOOL, KARARISAPLÜKRINAAT/NAATÜÜLEENGÜÜKRINAAT/KORRÜTENYARTENYAPI IDA LEHERAKU EKSTRAKTS, BATSILLUSE FERMENT, RETINOOL , PIIMHAPE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) VÕI EKSTRAKTS, CERAMIDE AP, BISABOLOL, TOKOFEROOL, KARBOMEER, AKRYLAADID/C10-30 ALKÜLAKRÜLAATKROSPOLÜÜMEER, RIITSÕLI/IPTRIKOPTANOKSOODRÜMEER,1,13-KOPOLÜÜM-1,5 , TRINAATriumETÜLEENDIAMIINI DISUKTSINAAT, ISONONÜÜLISONONANOAAT, ETÜLEENI/PROPÜLEENI/STÜREENI KOPOLÜMEER, SORBITAANOLEAAT, FENOKSÜETANOOL, TRIETOKSÜKAPRÜÜLSILAAN, RAUDOKSIID (CI 77491, CI 77499), TITAANDIOKSIID91CI77. Päikesepõletuse hoiatus: see toode sisaldab alfat.